حذف پیام های ازاردهنده ویندوز ۱۰

در ویندوز ۱۰ بخشی برای نمایش اطلاعیه‌ها و پیام های هشداردهنده در نظر گرفته شده که مشابه روش کار گوشی‌های هوشمند است. تنها کافیست بر روی آیکون notification در گوشه سمت راست کلیک کنید و Action Center را در سمت راست نمایشگر باز کنید تا فهرستی از ایمیل های جدید، به روزرسانی های برنامه ها و …. را مشاهده کنید.

اما با توجه به تعداد قابل توجه برنامه ها و امکانات ویندوز Action Center به سرعت مملو از پیام های فراوان و آزاردهنده ای خواهد شد. برای رهایی از این پیام ها مسیر Start و Settings را طی کرده بر روی System کلیک کنید. سپس به بخش Notifications & Actions رفته و تنظیم کنید که کدام یک از پیام های ویندوز، برنامه های مختلف و … را بر روی نمایشگر قفل شده و … مشاهده کنید.

همچنین اگر پایین تر بروید گزینه هایی برای روشن و خاموش کردن پیام های ارسالی مربوط به برنامه های مختلف همراه در دسترس است. علاوه بر این می توانید صدای خاصی را درصورت دریافت پیام های مربوط به هر برنامه انتخاب کنید.

وقتی بر روی دکمه Notifications کلیک کنید، فهرستی از Quick Actions را در پایین Action Center می بینید. مطمئن شوید که Quiet Hours را انتخاب کرده اید تا پیام های مختلف در ساعات خاصی از شبانه روز ارسال شوند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *