طرز تهیه سه اسپری برای ماندگاری آرایش

آیا دوست دارید آرایشتان به مدت طولانی تری روی صورتتان بماند و همان درخشش و کیفیت اولیه را داشته باشد؟

هر خانمی به یک اسپری برای افزایش ماندگاری آرایش صورت و همچنین جلوگیری از ریختن آرایش خود، نیاز دارد. شاید فکر کنید انجام این کار، ضروری نیست اما پس از اینکه شروع به استفاده از اسپری کردید، دیگر نمی توانید آن را از خود دور کنید! در این مقاله به آموزش طرز تهیه ی ۳ اسپری طبیعی برای افزایش ماندگاری آرایش صورت می پردازیم.

طرز تهیه ی ۳ اسپری برای افزایش ماندگاری آرایش:

۱.اسپری اول:

  • ۱ قاشق غذاخوری گلیسیرین
  • ۳ قاشق غذاخوری آب تصفیه شده یا مقطر
  • چند قطره عصاره ی روغن گیاهی دلخواه شما

روش کار:

برای این کار، با استفاده از یک قیف، همه ی مواد را داخل یک بطری اسپری بریزید و خوب بطری را تکان بدید تا مواد مخلوط شوند. اسپری شما آماده است! می توانید آن را به مدت ۲ هفته نگه دارید. همچنین متناسب با میزان نیاز خود، می توانید مقدار مواد را با همین نسبت تناسب، بیشتر کنید. برای افزایش ماندگاری صورت، پس از هربار آرایش صورتتان، این اسپری را به صورتتان بزنید.

۲.اسپری دوم:

در دستور اسپری اول، اگر به جای آب مقطر، از همان مقدار آب گل رز استفاده کنید، اسپری جدیدی حاصل می شود که علاوه بر افزایش ماندگاری آرایش، دارای خاصیت ضدعفونی و ضد التهاب و همچنین بسیار خوشبو می باشد.

۳.اسپری سوم:

اگر در دستور اسپری اول، به جای گلیسیرین، از همان مقدار ژل آلوورا استفاده کنید، اسپری مفید و موثری ساخته می شود که می تواند باعث افزایش ماندگاری آرایش صورت و جلوگیری از ریختن و ذوب شدن آن بشود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *